Wizyta w sklepie z wyposażeniem łazienek

Moi rodzice zawsze ciężko pracowali i nie mieli łatwo. Kiedy dostali ze spółdzielni nowe mieszkanie to byli bardzo szczęśliwi. Nie było ich stać na jakieś wielkie remonty i zrobili to na co ich było wtedy stać. Kiedy zaczęłam pracować postanowiłam im zrobić prezent.

Mnóstwo nowego wyposażenia w łazience

wyposażenie łazienek w BydgoszczyW mieszkaniu wszystko wyglądało dobrze i nawet nowe meble były. Jedyne co mi się nie podobało to łazienka. Co prawda była wyremontowana, ale wyglądała nieciekawie, ponieważ stało tam mnóstwo starego wyposażenia i wpadłam na pomysł, żeby kupić im coś ładnego. Kiedyś widziała takie wyposażenie łazienek w Bydgoszczy w jednym sklepie w centrum i mieli ogromny wybór. Pojechałam tam w weekend, ponieważ miałam zajęcia na uczelni i mi pasowało. W sklepie był tak ogromny wybór, że byłam pewna, że trafiłam idealne. Był to ogromny salon, gdzie można było obejrzeć wszystko dokładnie i zobaczyć jak w łazience się prezentuje. Kupiłam dosłownie wszystko, ponieważ to, co mieli rodzice w łazience należało jak najszybciej wyrzucić. Udało mi się dostać bardzo ładną mydelniczkę oraz lustro z półką. Rodziców lustro łazienkowe było zbite i nie można było się w nim nawet przejrzeć. Nazbierało mi się sporo tego wszystkiego. Dobrze, że przyjechałam samochodem to nie musiałam nic dźwigać. Kiedy przyjechałam z prezentem do rodziców to nic im nie mówiłam. Od razu poszłam do łazienki, żeby wszystko wymienić. Stare rzeczy wrzuciłam do worka i wyniosłam na zewnątrz. Kiedy ojciec wszedł do łazienki to zaniemówił.

Okazało się. że pomysł z takim prezentem był świetny. Udało mi się uszczęśliwić rodziców a z łazienki to chyba z godzinę nie wychodzili, ponieważ wszystko z ogromnym zachwytem podziwiali. Ich radość była dla mnie najlepszą zapłatą za to wszystko.


Opublikowano

w

przez

Tagi: