Pogotowie hydrauliczne i inwestycja w firmie

Moja firma czasami przechodzi te lepsze i gorsze chwile. Tak na prawdę to wszystko zależy od tego jak o nią dbam. Ostatnio podczas napraw i zgłoszeń dowiedziałem się, że przydałaby się nowa inwestycja. Podobno moim pracownikom coraz trudniej było zdiagnozować problem w szybkim tempie i klienci skarżą się, że konkurencja działa o wiele szybciej.

Kupiłem nowe kamery do kanalizacji dla firmy 

kamery kanalizacyjneUznałem, że warto zająć się tym problemem i sprawić aby prace związane z naprawami szły sprawniej. W tym celu znalazłem specjalne kamery kanalizacyjne, które umożliwiały zwiększoną dokładność. Na dodatek za ich pomocą hydraulicy mogli na prawdę szybko pozbyć się kłopotu i udrożnić zapchaną rurę. Kamera zwiększała nasze możliwości i sprawiała, że hydraulik był o wiele dokładniejszy. Dzięki temu można było zauważyć przeszkodę i się jej pozbyć. Sam podczas wizyt u klientów czasami spędzałem długie minuty na przypuszczeniach i sprawdzaniach. Na dodatek nie raz się zdarzyło, że rozkręciłem nie tą rurę, a to zabierało mi na prawdę długo czasu. Przez takie mozolne postępowanie za dużo traciliśmy. Właśnie dlatego zamówiłem do naszej firmy nowe kamery kanalizacyjne świetnej jakości, które szybko i sprawnie radziły sobie podczas prac. Na dodatek były stosunkowo lekkie i łatwe w obsłudze. Dzięki temu ktoś kto je obsługiwał nie męczył się jak to czasami bywało podczas obsługi innych urządzeń. Jako szef jestem zadowolony z inwestycji jakie dokonuję, ponieważ dają one o wiele szersze pole do popisu, a owoc tej pracy na pewno z czasem wychodzi.

Praca hydraulika czasami bywa bardzo ciężka i warto ją sobie ułatwiać na wszelkie możliwe sposoby. To właśnie pozwala na rozwój i lepsze działanie na tle naszej konkurencji. Każda modernizacja dawała nam stabilniejszą pozycję na rynku, a ja chciałem ją wykorzystać. 


Opublikowano

w

przez

Tagi: