Każdy monitor musi być całkowicie sprawny

Praca w serwisie była ciekawa, ale jak szef zaoferował mi zmianę stanowiska to chętnie się zgodziłem. Będę zarabiał więcej i pracował w regularnych godzinach a na tym mi najbardziej zależało. Teraz pracuje w dziale przyjmowania towaru.

Przyjmę tylko monitor poleasingowy, który jest całkowicie sprawny

całkowicie sprawne monitory poleasingoweNasza firma skupuje monitory poleasingowe, które później odsprzedajemy. Wiele osób korzysta z naszej oferty i dzięki temu interes się kręci. Szef mi zaznaczył, że mogę przyjmować tylko całkowicie sprawne monitory poleasingowe, które nadają się do sprzedaży. Jeżeli występuje jakakolwiek usterka to monitor nie zostanie przez nas zakupiony. Nasza klientela jest bardzo wymagająca i muszą otrzymać tylko sprawny sprzęt. Osobiście sprawdzam każdy monitor i decyduję, czy zostanie przez nas zakupiony. Klienci często nie mają świadomości, że coś jest niesprawne i jak do mnie przyjdą to się o tym dowiadują. Jestem świetnym specjalistą i potrafię wszystko wyłapać. Nie umknie mi nawet najmniejsza usterka. Wszystkie nasze całkowicie sprawne monitory poleasingowe są sprzedawane z gwarancją jak od producenta. Wiemy, że oferujemy dobry sprzęt i dlatego sobie na to pozwoliliśmy. Praca w nowym dziale spodobała mi się od razu i nawet jestem bardzo zadowolony, że szef zaoferował mi to stanowisko. Mam o wiele ciekawszą pracę, ale przede wszystkim bardziej odpowiedzialną. W sumie to ja decyduję czy sprzęt zostanie przyjęty i wszyscy są zdani na moją opinię. Sprawdzam się jednak i nie popełniam błędów.

Po roku firma się rozbudowała i konieczne było również zatrudnienie więcej ludzi do mojego działu. Obecnie jestem jego kierownikiem i zarządzam pracą innych ludzi. Nawet nie sądziłem, że dojdzie do awansu, ale życie to potrafi nas nie raz zaskoczyć.


Opublikowano

w

przez

Tagi: