Bardzo ważna kwestia fotografii ślubnej

 

Przygotowania do mojego ślubu idą pełną parą. Nie może być inaczej. Niektórzy mówią, że przesadzam, bo to dopiero w przyszłym roku, jednak ten czas bardzo szybko zleci. Jestem tego praktycznie pewna. Dlatego trzeba robić wszystko już teraz, by ten jeden, jedyny magiczny dzień w przyszłym roku był jak najlepszy. Jestem tak zakochana i szczęśliwa, że jestem pewna, że wszystko pójdzie jak najlepiej. Nie ma innej opcji!

Nie ma to jak porządna fotografia ślubna!

fotografia ślubna na terenie BydgoszczyNiektórzy uważają, że przesadzam. Że jeszcze wcale nie muszę zaczynać tych wszystkich przygotowań. Ba, moja własna ciotka posunęła się nawet do tego, że spytała na co mi profesjonalny fotograf. Przecież jej siedemnastoletni syn ma aparat. Czujecie to? Przecież to jakiś totalny absurd! Nie mówię, że moje zdjęcia ślubne mają być od razu jakieś takie na pierwszą stronę magazynów o ślubach i weselu, no ale jakieś standardy trzeba przecież trzymać. A ja jestem zdania, że wysokiej klasy dobra fotografia ślubna
w Bydgoszczy
jest na tak wysokim poziomie, że wcale nie muszę w akcie ostatecznej desperacji prosić o pstryknięcie kilku fotografii nastolatka, który dwa miesiące temu dostał aparat. Mam zamiar poświęcić naprawdę dużo czasu i energii na to, by znaleźć jak najlepszego fotografa, który będzie miał wtedy wolny termin. W końcu takie zdjęcia to będzie ogromna pamiątka. Dlatego właśnie chcę je oglądać z dumą i poczuciem szczęścia, a nie ukryć głęboko w szafie z uczuciem głębokiego zażenowania.

Nie jest łatwo znaleźć dobrego fotografa ślubnego, doskonale zdaję sobie z tego sprawę. Jednak mam zamiar zrobić wszystko, co w mojej mocy, by takiego znaleźć. Nie mam zamiaru szczędzić sił, czasu czy chociażby pieniędzy. Chociaż z drugiej strony też doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że nie cena tworzy dobrego fotografa.

 


Opublikowano

w

przez

Tagi: