Salon optyczny w naszym mieście

Pracuję od jakiegoś czasu w salonie optycznym. Jestem doradcą, jeżeli chodzi o rodzaj oprawek, umawiam wizyty do lekarza, który bada wzrok, i dopasowuje odpowiednie rodzaje szkieł. W przyszłości sama mam nadzieję zostać okulistą i dalej pracować w tym salonie jak się uda.

Dobre oprawki podstawą dobrego samopoczucia

salon optyczny działający w BydgoszczyMoże się wydawać, że dobór odpowiednich oprawek, to błaha sprawa. Zwykłe oprawki, i ludzie pewnie myślą, o co z tym tyle zachodu. Otóż mylą się, ponieważ oprawki są noszone przez człowieka przez cały dzień, i muszą przede wszystkim pasować do jego twarzy, być kształtne, ponieważ każdy ma inną twarz. Są owalne, kwadratowe, pociągłe. Przeszłam z tego specjalistyczny kurs i wiem, co doradzać ludziom, aby dobrze się czuli. Ważny jest też kolor oprawek. To już jest kwestią indywidualną, ale najczęściej dobierane są takie, które pasują do koloru oczu. Ludzie lubią klasyczne kolory, na przykład czerń, która pasuje do wszystkiego. Nasz salon optyczny działający w Bydgoszczy zawsze służy dobrą radą. Lubię doradzać ludziom, i sama też nosze okulary. Wiele osób, zwłaszcza są to młode dziewczyny- decydują się na soczewki. Tu też wybór jest ciekawy, bo są soczewki zwykłe, przezroczyste, ale można nimi też całkowicie zmienić kolor oka. Znam osoby, które kupują od optyka po kilka różnych kolorów, i zmieniają sobie je w zależności od humoru. Raz chodzą w niebieskich, raz w brązowych, raz w zielonych. Obecnie jest wiele możliwych rozwiązań, aby ludziom było komfortowo. Każdy może wybrać sobie to, w czym dobrze się czuje.

Oczy są naszą wizytówką, zwierciadłem, w którym odbija się całe nasze życie. Trzeba o nie dbać, ale też dobrze się prezentować, z odpowiednio dobranymi oprawkami. Nie pasujące do twarzy powodują, że można wyglądać niekorzystnie.


Opublikowano

w

przez

Tagi: