Najlepszy zestaw do paznokci hybrydowych bez lampy

Z dnia na dzień coraz popularniejsze robią się paznokcie hybrydowe. Ich sukces nie był trudny do przewidzenia, gdyż kobiety od dawna miały dość ciągłego poprawia lakieru na paznokciach. Co chwilę coś odpryskiwało albo łatwo się ścierało. Jest to dość denerwujące, a ciągłe poprawianie bywa czasochłonne. Zresztą obdrapany lakier przynosi skutek zupełnie odwrotny do zamierzonego.

Co powinno się znaleźć w zestawie hybrydowym bez lampy

najlepszy zestaw do paznokci hybrydowych bez lampyNa szczęście pojawiło się wybawienie w postaci hybrydy. Jest bardzo łatwo dostępna i nie stanowi ogromnego wydatku, dlatego wiele kobiet decyduje się na zakup zestawów. Dużo z nich posiada już lampę niezbędną do wykonania tego zabiegu, ponieważ była ona im potrzebna do nakładania sobie tipsów. Teraz im celem staje się najlepszy zestaw do paznokci hybrydowych bez lampy. Czym on powinien się charakteryzować? Przede wszystkim musi zawierać wszystko, co jest niezbędne do wykonania hybrydy. Na początek wystarczy chociaż jeden lakier żeby sprawdzić, czy nam w ogóle odpowiada. Do tego konieczna jest baza, którą nakłada się pod niego i tak zwany top, który nakłada się na pomalowaną już płytkę paznokcia. Można też dostać preparaty, które pełnią te dwie funkcje jednocześnie. W takim zestawie powinien znajdować się również blok polerski, który posłuży do spiłowania płytki paznokcia tak, by lakier lepiej się trzymał. Najlepszy zestaw do paznokci hybrydowych bez lampy będzie również posiadał osuszacz do paznokci i aceton do usuwania starego lakieru. Warto też zwrócić uwagę czy zawiera on bezpyłowe waciki, dzięki którym będziemy pewni, że nic przez przypadek nie przyczepi się do paznokcia.

Znalezienie zestawu do hybryd nie stanowi problemu. Warto jednak zwrócić uwagę, czy zawiera wymienione wyżej elementy, bo wtedy znacznie usprawni to cały zabieg. Od razu po jego dostarczeniu będzie można zacząć malowanie paznokci i cieszyć się ich pięknym kolorem przez długi czas.


Opublikowano

w

,

przez

Tagi: