Backyard Cartel

Odwiedzam sklep z ubraniami Backyard Cartel

Uwielbiam jeździć na deskorolce. Zawsze po szkole spotykamy się z chłopakami w skateparku i ćwiczymy swoje umiejętności. Świetnie się dogadujemy i nosimy nawet prawie takie same markowe ubrania. Ostatnio dołączył do nas nowy chłopak.

Sklep z ubraniami Backyard Cartel bardzo mi się podoba

Backyard CartelŁukasz, nowy skater w naszej ekipie miał ubrane na sobie bardzo dobrej jakości ubrania. Od razu przykuły one moją uwagę. Po zawodach od razu zapytałem go co to za ciuchy i dowiedziałem się, że kupuje je w sklepie Backyard Cartel, który ma same najlepsze ubrania czy czapki. Zdecydowałem, że warto zajrzeć do tego sklepu i kupić sobie jakąś fajną bluzę. Ta, którą miał na sobie Łukasz od razu przypadła mi do gustu i chciałem kupić sobie bluzę w podobnym stylu. Kiedy pojawiłem się w sklepie to zauważyłem, że mają tam na prawdę doskonałą odzież, która na dodatek miała bardzo atrakcyjne ceny. Od razu wiedziałem, że wyjdę z czymś więcej niż tylko bluzą. Zakupy zajęły mi sporo czasu, ponieważ przymierzyłem mnóstwo fajnych ubrań. Kupiłem sobie bluzę, spodnie, kurtkę oraz świetne etui na telefon. Dzięki temu nie muszę się martwić, że podczas jazdy na desce coś stanie się z moim telefonem. Uznałem, że marka Backyard Cartel jest idealnie dla mnie stworzona. Wszystkie ubrania, które kupiłem idealnie na mnie pasują i są bardzo wygodne. Nie rozumiem dlaczego wcześniej nie słyszałem o tym sklepie. Teraz już wiem, że tylko tam będę robił zakupy. Planuję następnym razem kupić jeszcze pasek i plecak, które mi się spodobały.

Moje nowe ubrania bardzo spodobały się chłopakom, którzy oczywiście od razu odwiedzili ten sklep i zaopatrzyli się w podobne bluzy. Czuję, że wszyscy będziemy tam robić zakupy regularnie. Wszystko dzięki Łukaszowi, który ma świetny gust.


Opublikowano

w

przez

Tagi: