Jak wprowadzam szkolenia bhp online do firmy

Otworzyłem nową halę fabryczną i zamierzam zatrudnić kadrę zarządzającą, jak i wielu nowych pracowników do taśmy produkcyjnej. Zastanawiam się tylko nad tym, w jaki sposób mam przeprowadzić szkolenia bhp dla takiej liczby osób i w jak najkrótszym czasie.

Interesują mnie szkolenia bhp online

szkolenia bhp onlineCzytałem, że są specjalne bazy e-learningowe, które takie szkolenia przeprowadzają, są specjalne kursy, które kończą się certyfikatem. Brzmi super, ale wiąże się to albo z udostępnieniem komputerów firmowych dla pracowników, których jeszcze nie znam. Nie będę też specjalnie inwestował w informatyzację firmy, skoro wystarczą urządzenia tylko w biurach. Też nie mogę założyć, że każdy pracownik, szczególnie do taśmy, ma swój komputer, i będzie rzetelnie te szkolenia przeprowadzał. Zdecydowanie takie szkolenia bhp online byłyby najlepszym rozwiązaniem. Nie muszę nikomu kopiować żadnej aplikacji, nikt nie będzie niczego ściągał na swój komputer personalny. Zaloguje się taki jegomość na stronę internetową i przejdzie przez szkolenie. Podam termin w jakim musi wykonać szkolenie. Na hali każdy musi mieć ukończony kurs bhp, a ja jako pracodawca muszę tego dopilnować. Inspekcja pracy to bardzo czujny organ państwowy. Zależy mi na tym, żeby też taki kurs bhp online był prosty w obsłudze, napisany prostym językiem, był po prostu czytelny dla każdego użytkownika i w każdym wieku. W tej branży nie mam zbyt wielkich wymagań, zatrudniam nawet osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Będę musiał poszukać, gdzie można zdobyć i zakupić taki pakiet szkoleń. Zdecydowanie szkolenia bhp online to najlepszy pomysł dla mojej firmy, a przede wszystkim gwarantuje, że każdy zapozna się z materiałem. Poproszę chłopaków z działu informatycznego, żeby mi znaleźli.


Opublikowano

w

przez

Tagi: