Stolarz wykonał mi meble na wymiar

 Mój dom jest dosyć nietypowy, ale ja sama mam nietypowy gust. Nie wzięłam gotowego projektu budynku, tak jak to zwykle ludzie robią, tylko sama wraz z profesjonalnym architektem go zaprojektowałam. Dzięki temu był idealnie dopasowany do moich potrzeb, a nikt inny takiego nie będzie miał.

Stolarz i przydatne usługi

bezkonkurencyjny stolarz z WarszawyJednak wiązało się z tym też parę innych rzeczy. Między innymi potrzebne były mi meble na wymiar, ponieważ te standardowe nie tylko nie pasowały pod względem wielkości do moich pomieszczeń (były albo zbyt szerokie albo zbyt małe), ale też stylowo mi nie odpowiadały. Dlatego też wiedziałam, że pomoże mi tylko bezkonkurencyjny stolarz z Warszawy, który zajmuje się wykonywaniem mebli na zamówienie. Wszystko już miałam wstępnie zaplanowane, wiedziałam na jakiej kolorystyce mi zależy, na jakim kształcie, co do materiału to mogłam zasięgnąć rady specjalisty. Dobry stolarz z Warszawy zapewnił mnie, że moje projekty są realne i do zrobienia, tylko zajmie mu to trochę czasu, żeby wykończyć wszystkie detale. Mi się jednak nie spieszyło, wolałam mieć piękne meble nieco później, niż byle jakie wykonane na już. Umówiliśmy się co do zapłaty i do terminu realizacji zamówienia. Ostatecznie wybrałam jako materiał drewno egzotyczne, jeśli chodzi o kuchnię i łazienkę, bo takie drewno, lepiej znosi wilgoć i wysokie temperatury. Przekonał mnie do tego stolarz. Do pokojów wybrałam za to buk i dąb, bo te mi się najbardziej podobały. Stolarz wykonał wszystko wedle moich wskazówek i projektów.

Jestem bardzo zadowolona z podjętej decyzji. Stolarz spisał się naprawdę na medal, a moje meble są przecudne. To były dobrze zainwestowane pieniądze, a efekt mi rekompensuje czekanie na nie. Nie wyobrażam sobie teraz, żeby mój dom mógł wyglądać inaczej niż teraz.


Opublikowano

w

przez

Tagi: