ramka tablicy rejestracyjnej motocykla

Córce montuje ramki do tablic rejestracyjnych motocykla

Od pewnego czasu przyglądam się mojej córce. Jest faktycznie bardziej męska niż chciałam na początku. Wiecie, zaradna dziewczyna to skarb, taka co się nie będzie uzależniała od faceta. Ale taka, która sama montuje ramki to tablicy rejestracyjnych to już diament na diamenty.

Ramki tablicy rejestracyjnej motocykla montuje jej chłopak

ramka tablicy rejestracyjnej motocyklaWszystko zaczęło się od tego, że kupiła nowy samochód, a tam ramka do tablicy rejestracyjnej była odczepiona. Chciałam tuż po rejestracji samochodu podjechać na warsztat, ale córka się uparła, że sama to robi. Wiedziała jak jest przymocowana ramka tania ramka tablicy rejestracyjnej motocykla, bo robił to jej chłopak. Doszła do wniosku, że ramka tablicy rejestracyjnej jest taka sama, tylko że dłuższa. W każdym razie spokojnie sobie poradzi. Poprosiła tylko tatę o narzędzia i weszła do garażu. Miała dryg do śrubek, wkrętarek, poziomic i innych takich urządzeń warsztatowych. Może dlatego poszła na studia inżynierskie z budowy maszyn. W każdym razie kiedy już ramka do tablicy rejestracyjnej widniała na samochodzie. Przyszedł tata i zaczął wszystko dokładnie sprawdzać, jakby kontrola jakości to była jego specjalizacja. W każdym razie ramka tablicy rejestracyjnej trzymała się nad wyraz znakomicie. Wszystko grało i było w porządku. Ojciec stwierdził, że może montować ramki do tablic rejestracyjnych w jego warsztacie i sobie dorobić do studiów. Córa stwierdziła, że dla niej ramka do tablicy rejestracyjnej to nie jest filozofia i się zgodziła. Jednak tata dał jej specjalne zadanie, jakim jest tabliczka z numerem domu.

On nigdy nie miał czasu aby ją porządnie zamocować i zlecił to swojej córce. Od tej chwili tabliczka z numerem domu wisi solidnie na froncie naszego domu. No ja jestem bardzo, ale to bardzo, dumna z zaradności mojej córeczki. Niewiele jest takich, co prawda?


Opublikowano

w

przez

Tagi: